Tworzenie stron www

Projektowanie stron www jest naszą pasją i stanowi główny profil naszej działalności.

Każda z naszych stron posiada indywidualną grafikę uzgodnioną z Klientem. Staramy się by grafika strony była możliwie atrakcyjna jak również dająca dużą czytelność strrony i związana z profilem działalności Klienta.

Grafikę chętnie wzbogacamy elementami animowanymi Flash. Tworzymy również dynamiczne strony www zaprojektowane w całości w technice Flash.

Pomagamy w doborze treści i struktury strony jak również słów kluczowych poszczególnych podstron tak aby uzyskać jak najlepszą pozycję w wyszukiwarkach (SEO).

Wszystkie tworzone przez nas strony www posiadają przyjazny system zarządzania treścią (CMS) pozwalający na edycję treści strony, jej elementów graficznych, elementów SEO a na życzenie Klienta również stylu i struktury strony.

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Nasz system sklepu pozwala na zewnetrzną edycję danych towarów (np. w formularzach MS Excel) co pozwala wygodnie zmieniać ceny i pola cech produktów. Odmianą sklepu internetowego jest katalog produktów, który pozwala Klientowi na zapoznanie się z każdym szczegółem Państwa oferty.

Po wykonaniu strony dokonujemy jej promocji poprzez zgłoszenie jej do wszystkich liczących się wyszukiwarek oraz ustworzenie wpisu reklamowego w najważniejszych katalogach internetowych (Zumi,Onet,Interia itp.). Następnie w ciągu kilku miesięcy zmieszczamy wpisy reklamowe stopniowo  w wielu tysiącach katalogów internetowych. Stopniowy wzrost linków do strony w Internecie jest promowany przez wyszukiwarki i powoduje wzrost ważności strony (page rank).

Zależy nam na stałej współpracy z Klientem - Dlatego też staramy się by tworzenie stron www w naszym wykonaniu było wydatną pomocą w promocji marketingowej Państwa firmy.

Copyright © The Best Site / Nasze katalogi stron www
Sznurkownia - katalog www, sznurk�w i link�w dla paj�k�w i pingwink�w